Dominikańska Szkoła Wiary

25 marca 2017 r. w kościele Parafii Matki Boskiej Bolesnej i Św. Wojciecha, rozpoczęła się Dominikańska Szkoła Wiary: cykl wykładów na tematy teologiczne, etyczne, filozoficzne, życia społecznego.

Serdecznie zapraszamy 15.06.2019 na kolejny wykład Dominikańskiej Szkoły Wiary: „Czym jest i jak nas chce ogarnąć Boża Chwała?"

Wykładowcą będzie o. Wojciech Jędrzejewski OP - kaznodzieja, rekolekcjonista, katecheta, duszpasterz młodzieży i studentów.

Organizatorem DSW jest działająca przy Parafii Matki Boskiej Bolesnej i Św. Wojciecha grupa świeckich Dominikanów i wolontariuszy oraz ks. proboszcz Marek Trzeciak.

Patronat nad Dominikańską Szkołą Wiary w Opolu objął Ksiądz Biskup Andrzej Czaja oraz "Gość Niedzielny" i Radio Doxa.

Bieżące informacje o wydarzeniach związanych z DSW będą  zamieszczane na stronie: facebook.com/dominikanie.opole